DOMŮ JAK MYSLÍME CO DĚLÁME KARIÉRA KONTAKT

Kariéra

Naší personální politikou je nabízet jedinečné profesní uplatnění schopným, motivovaným a loajálním uchazečům, kteří hledají více než pouhé zaměstnání. Je mimořádné důležité, kdo se stará o naše klienty, proto klademe důraz především na pracovitost, cit pro detail a zodpovědnost. Dveře u nás mají otevřené jak zkušení odborníci, tak i ti, kteří přicházejí z nefinančních oborů, či absolventi vysokých škol. Nutná je jen prokazatelná touha nahradit chybějící zkušenosti chutí se učit a rozvíjet.PRIVÁTNÍ FINANČNÍ KONZULTANT SENIOR FINANČNÍ KONZULTANT JUNIOR MANAŽER
Naši konzultanti jsou v denním kontaktu s klienty. Analyzují jejich potřeby a požadavky i aktuální finanční situaci a ve spolupráci s manažery a pracovníky back-office připravují finanční řešení na míru. Zároveň se aktivně podílejí na rozvoji klientského kmene qualite suisse.

Pozice je koncipovaná pro komunikativní uchazeče disponující vyváženou měrou analytického myšlení a obchodního talentu. Předchozí zkušenosti z finančních či obchodních oborů jsou výhodou, ale nikoliv nutností.
Rolí našich seniorních konzultantů je aktivní péče o klíčové klienty společnosti. Zabývají se tvorbou a správou individualizovaných portfolií, poskytují klientům dlouhodobý servis a provádějí cílenou akviziční činnost zaměřenou na osoby, pro něž mají služby qualite suisse vysokou přidanou hodnotu.

Pozice je vhodná pro uchazeče s prokazatelnými předchozími zkušenostmi z finančního sektoru. Nutností je silná proklientská orientace, přehled o trhu retailových finančních produktů vč. základních investičních nástrojů, aktivní přístup k práci a ambice se dlouhodobě rozvíjet v sektoru finančních služeb a privátní správy majetku.
Rolí junior manažera je řízení malého obchodního týmu finančních konzultantů. Kompetence zahrnují zaškolování a trénink nově nastoupivších pracovníků, asistenci při jejich práci a v neposlední řadě péči o vybrané klienty společnosti. Samozřejmostí je úzká spolupráce s vyšším managementem.

Podmínkou přijetí je předchozí manažerská zkušenost anebo prokazatelný manažerský talent, vysoká míra samostatnosti při práci a alespoň základní přehled o fungování finančních trhů.
V případě zájmu o některou z pozic či o více informací zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis v českém či anglickém jazyce na adresu hr@qualitesuisse.cz.