DOMŮ JAK MYSLÍME CO DĚLÁME KARIÉRA KONTAKT

Co děláme

Základem naší práce je dlouhodobá a pečlivá péče o majetek našich klientů. Pomáháme Vám dělat kvalifikovaná finanční rozhodnutí. Hledáme cesty, jak navýšit Vaše příjmy a snížit výdaje. A při tom všem šetříme Váš drahocenný čas. Na situaci každého našeho klienta pohlížíme komplexně – nejsme fanoušky polovičatých řešení. Naším cílem je najít veškeré možné cesty, jak navýšit a ochránit Vás majetek. Toto jsou některé z oblastí, které pro Vás dokážeme optimalizovat:TVORBA ZDROJŮ PRO FINANČNÍ CÍLE

Každý máme v životě řadu výdajů. Některé lze vyřešit hravě – chcete-li si koupit dobrou lahev vína, těch několik stokorun z peněženky vytáhnete bez mrknutí oka. Jiné výdaje je ale třeba plánovat měsíce či roky předem – kupříkladu špičkové univerzitní vzdělání pro děti může stát stovky tisíc a takovou částku z jednoho měsíčního příjmu zafinancuje málokdo. Navrhneme pro Vás řešení, jak zajistit, že až nadejde čas, budete si i svá nejnáročnější přání moci bez problémů splnit.
PENZIJNÍ ZABEZPEČENÍ

Státní důchodový systém se každý rok dostává do většího deficitu. Je naprosto zřejmé, že stát nebude schopen zajistit dostatečnou životní úroveň svých penzistů. Očekávaná délka života se přitom dlouhodobě zvyšuje a řada z nás penzi plánuje prožít aktivně a splnit si dlouho odkládané sny. Zajistíme pro Vás na státu zcela nezávislé řešení, které Vám již dnes bude garantovat, že v penzi budete mít příjem, který si sami určíte.
BYDLENÍ

Bydlení je jednou z největších investic, kterou člověk v životě udělá. Ať už se je rozhodnete financovat z vlastních zdrojů anebo pomocí úvěru, postaráme se, aby šlo o efektivní investici. Stejně tak Vám pomůžeme navrhnout strategii pronájmu Vašich nemovitostí, aby generovaly dodatečný příjem.
ŘÍZENÍ RIZIK

Svět kolem nás se dynamicky mění a kdykoliv může nastat situace, která zásadně ovlivní kvalitu našeho života a ohrozí naše plány do budoucna. Ať už se jedná o zdravotní problémy, živelní událost, neoprávněné právní nároky třetích stran nebo třeba změnu legislativy. Naší rolí je dát Vám jistotu, že je Váš majetek a život před těmito riziky ochráněn.
ZHODNOCOVÁNÍ MAJETKU

Existuje nespočet cest, jak zajistit, aby Váš stávající majetek zvyšoval svou hodnotu či generoval další příjem. My Vám pomáháme najít ty nejefektivnější – ať už jde o finanční instrumenty anebo třeba investiční umění či nemovitosti. Ochrana před vlivem inflace je přitom samozřejmostí.