DOMŮ JAK MYSLÍME CO DĚLÁME KARIÉRA KONTAKT

Jak myslíme

Švýcarsko. Velká Británie. Lucembursko. Každý z těchto státu lze považovat za pomyslnou Mekku finančních služeb. Už před stovkami let se tam rodili první odborníci na péči o finance, úřadovali za masivními dřevěnými stoly a procházeli se po promenádách. A od té doby se tamní finanční kultura dále vyvíjela – až do dnešního stavu, který je nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným místem na světe. Lokální český trh přitom není výjimkou. Právě proto je cílem qualite suisse přinést úroveň služeb, která je na vyspělých trzích běžná, i do České republiky. Redefinovat to, jak lidé finanční služby chápou. Přinést přidanou hodnotu, která svým rozsahem překročí očekávání.

Při všem, co děláme, se řídíme čtyřmi zásadami, které jsou na vyspělých trzích standardem.Integrita

Stojíme si za tím, co říkáme i co děláme. Neměníme názor jako korouhvička ve větru. Každé řešení pro Vás připravujeme tak, abychom si je dokázali obhájit – a to jak před Vámi, tak před námi samými. Dnes, zítra i za řadu let.
Dlouhodobost

Vážíme si trvalých hodnot. A trvalé jsou i vztahy s našimi klienty. Právě v tom, že se na nás můžete spolehnout nejen dnes, ale i kdykoliv v budoucnu, tkví jeden ze zásadních benefitů spolupráce s námi. S každým dalším rokem se navíc vzájemně lépe poznáváme, což nám umožňuje poskytovat Vám servis skutečně na míru.
Nezávislost

Jediný zisk, který nás zajímá, je zisk našich klientů. Věříme, že o finanční výsledky bank, investičních fondů a dalších korporací se má starat jejich vlastní management. Proto finančním institucím neustupujeme, nenecháme se ovlivňovat a nehledáme cestičky, jak jim nebo nám samotným práci ulehčit.
Profesionalita

Ať už jde o nováčka, který u nás pracuje dva měsíce, nebo odborníka s letitými zkušenostmi, každý člen našeho týmu reprezentuje značku qualite suisse. Proto jsou na každého kladeny stejné požadavky, co se profesionality týče. Je extrémně důležité, kdo pečuje o naše klienty. Proto každý, kdo se na vizitce honosí naším logem, musí disponovat špičkovou úrovní obchodního jednání i odborných znalostí.